Rūpinkis savimi šiandien - nelauk rytojaus!

Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Muziejaus g. 5,
LT-60122, Raseiniai
tel. (8 428) 70 723
įm.k. 303212456
Paieška
Renginių ir minėtinų dienų kalendorius
<< kovas, 2019 >>
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

2019.01.08
Jubiliejinė konferencija „Augantis visuomenės sveikatos biuras: aktualijos ir idėjų medžioklė šeimos sveikatai stiprinti“

Šiuo metu ikimokyklinuko amžių išgyvenantis Biuras – aktyviai ieškantis, klystantis, bet su didžiuliu entuziazmu žengiantis pirmyn, savo šventės proga sausio 4 d. kvietė kolegas, bendraminčius ir nuolat visuomenės sveikatos stiprinimo idėjas palaikančius draugus pabūti kartu ir paminėti penkių metų jubiliejų. Šią dieną visą savo dėmesį skyrėme pagrindinei visuomenės ląstelei – šeimai.

Konferencija prasidėjo visuomenės sveikatos specialistės Rasos Simonavičienės specialiai Biuro 5 metų jubiliejui sukurtu nuotaikingu himnu, kurį atliko Nerijus Liubertas. Savivaldybės mero Algirdo Griciaus vardu sveikinimo žodį tarė mero patarėja Vaida Tunaitienė, prie sveikinimų prisidėjo ir Savivaldybės tarybos Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Aldona Ona Radčenko, Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos vardu sveikinimo žodžius tarė  Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Vidita Jonaitė, Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Daiva Genienė, Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Daiva Zablockienė ir kiti.

Biurą penkių metų jubiliejaus proga sveikino ir LR Sveikatos apsaugos ministerijos, Visuomenės sveikatos priežiūros departamento direktoriaus pavaduotoja Audronė Astrauskienė, kuri visus supažindino su pagrindinėmis visuomenės sveikatos biurų prioritetinėmis kryptimis naujais, 2019 metais. Diana Aleksejevaitė, Sveikatos mokymų ir ligų prevencijos centro Vaikų sveikatos skyriaus vedėjo pavaduotoja, pristatė Vaikų išsaugojimo ir stiprinimo galimybes apžvelgdama gerąją patirtį ne tik Raseinių rajono, bet ir visos Lietuvos mastu.

Biuro direktorė Asta Montvydienė pristatė ne tik penkmetį brendusias mintis, tačiau pakvietė ir retrospektyviu žvilgsnis pažvelgti į nuveiktus darbus, pakvietusi visus į mažą kelionę per 7 visuomenės sveikatos stiprinimo paslaugų poveikio sritis - Sveikos mitybos skatinimas, Fizinio aktyvumo skatinimas, Sveikos aplinkos kūrimas, Sužalojimų prevencija, Rūkymo, alkoholio ir narkotikų vartojimo prevencija, Psichikos sveikatos stiprinimas, Užkrečiamųjų ligų prevencija, kurios padėjo prisiminti Biuro nueitą kelią.

Kauno technologijos universiteto projektų vadovė, VšĮ „eMundus“ direktorė, Vida Drąsutė kvietė visus šventės dalyvius rašyti projektus, realizuoti ir įgyvendinti net pačias keisčiausias savo idėjas tarptautinėje erdvėje, pristatė kelią į ją ir ėjimo subtilybes. Apie meno ir šeimos sveikatos sąsajas pristatė Ieva Petkutė, VšĮ „Socialiniai meno projektai“ direktorė. VšĮ „Sveikatai palankus“ vadovė, maisto technologė, Raminta Bogušienė pateikė kokybiškų maisto produktų pažinimo praktinę užduotį bei pakvietė paskanauti sveikatai palankių maisto produktų: šviežiai suplakto kokteilio ir Biuro šventės proga iškeptų bananų ir datulių keksiukų su razinomis.

„Už geranoriškumą ir nuolatinį Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro iniciatyvų palaikymą. Jūsų bendradarbiavimas – įkvepiantis pavyzdys, kuriant sveikesnę Lietuvą“ – šiais žodžiais renginio pabaigoje Biuro direktorė Asta Montvydienė dėkojo per šiuos penkis metus suburtam būriui bendraminčių ir draugų, kurie visuomet palaiko ir prisideda prie sveikatinimo idėjų įgyvendinimo.

 


Atgal
Kokiais informacijos šaltiniais daugiausia naudojatės, gilindami savo žinias apie sveikatą?

Klausau radijo, žiūriu televizijos sveikatos laidas
Skaitau laikraščius, žurnalus ir kitus periodinius leidinius, brošiūras, atmintines, straipsnius sveikatos tematika
Naudojuosi gydytojų ir kitų sveikatos priežiūros darbuotojų konsultacijomis, patarimais
Naršau interneto svetaines, kuriose skelbiama informacija sveikatos klausimais
Sveikatos informacija nesidomiu
Daugiau informacijos