Rūpinkis savimi šiandien - nelauk rytojaus!

Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Muziejaus g. 5,
LT-60122, Raseiniai
tel. (8 428) 70 723
įm.k. 303212456
Paieška
Renginių ir minėtinų dienų kalendorius
<< balandis, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Raseiniu savivaldybes Visuomenes sveikatos biuro inicijuota sveikatingumo pertrauku savaite vyko spalio 20-24 dienomis Nemaksciu M.Mazvydo gimnazijoje.Kiekviena akcijos diena buvos vis kitokia, nes turėjo atskirą temą.
Pirmadienį džiaugėmės judėjimo galia. Visi judėjome, žaidėme judrius žaidimus, rinkome nugalėtojus. Patys greičiausi ir gudriausi buvo apdovanoti prizais.
Antradienį paskelbėme šypsenos( juoko) diena, šią dieną visi buvo skatinami šypsotis. Mokiniai gavo besišypsančius obuoliukus, kuriuos vyresniųjų klasių mergaitės prisegė kiekvienam sutiktajam prie drabužių. Be to, skambant nuotaikingai muzikai, 8 klasės mergaitės mokė šokti įvairius linijinius šokius.Trečiadienį sužinojome, kuo naudingi mums vaisiai ir daržovės. Buvo priminta, kad vasarą be reikalo perkame vitaminus, nes galime jų gauti iš savo daržo ir sodo. Tą dieną mes vaišinomės labai skaniais obuoliais, obuolių sultimis, obuoliene. Pradinukai piešė daržoves ir trumpai papasakojo, kuo jos naudingos mūsų organizmams. Ketvirtos klasės mokiniai sudarė diagramą, apie jų klasėje mėgstamus vaisius ir daržoves.
Ketvirtadienį, bendros dainos dieną, vadovaujant muzikos mokytojai Vaidai Baltrušaitienei, bendrystės džiaugsmą patyrėme sutartinai traukdami dainas: vyresnieji dainavo „Linksmas gyvenimas“, o pradinukai ne tik dainavo apie muilo burbulus, bet juos ir pūtė.
Penktadienį, paskutiniąją akcijos dieną, akcentavome vandens galią. Per pertraukas vaišinomės vandeniu, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė pasakojo apie vandens ir higienos svarbą, visi mokėmės, kaip reikia taisyklingai plauti rankas, valyti dantukus moke burnos higieniste I.Dobrovolskiene ir kaip reikia elgtis namie be lauke, kad būtume švarūs ir sveiki.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Daiva Kisielienė

Kokiais informacijos šaltiniais daugiausia naudojatės, gilindami savo žinias apie sveikatą?

Klausau radijo, žiūriu televizijos sveikatos laidas
Skaitau laikraščius, žurnalus ir kitus periodinius leidinius, brošiūras, atmintines, straipsnius sveikatos tematika
Naudojuosi gydytojų ir kitų sveikatos priežiūros darbuotojų konsultacijomis, patarimais
Naršau interneto svetaines, kuriose skelbiama informacija sveikatos klausimais
Sveikatos informacija nesidomiu
Daugiau informacijos