Rūpinkis savimi šiandien - nelauk rytojaus!

Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Muziejaus g. 5,
LT-60122, Raseiniai
tel. (8 428) 70 723
įm.k. 303212456
Paieška
Renginių ir minėtinų dienų kalendorius
<< balandis, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

          Tuo metu, kai žemė išgyvena patį šviesiausią - sodų žydėjimo - metą, minime Tarptautinę šeimos dieną. Jau penktą kartą Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykloje-daugiafunkciame centre švenčiama ši ypatinga, tradicine tapusi šventė – Šeimų diena. Gegužė – tai šilumą dovanojantis mėnuo. Tą pajautė ir mūsų mokyklos mokinių tėveliai, globėjai, seneliai bei kiti bendruomenės nariai, kurie atskubėjo į mokyklą pasigėrėti savo vaikų pasirodymais arba tiesiog pabūti drauge. Šiltą renginio dvasią kūrė nuoširdūs žodžiai, dainos, šokiai ir šypsenos. Mokyklai tapus sveikatą stiprinančia mokykla, ypatingas dėmesys buvo skiriamas sveiko gyvenimo būdo propagavimui. Po nuotaikingos programėlės, kurią ruošė mokyklos mokiniai, mokyklos direktorė Rita Šilvienė paskelbė „Sveikatos mugę“ atidaryta ir pakvietė aktyviai dalyvauti visose veiklose.  Šaunus mokyklos mokytojų kolektyvas buvo pasiruošęs kaip reikiant!

          Šventė prasidėjo masiniu bėgimu „Kartų bėgimas kartu“. Smagu buvo žiūrėti, kaip rankomis susikibę bėga vaikučiai, tėveliai, seneliai.

          Ryškiaspalvės reklamos kvietė skanauti sveikuolių  patiekalų, pasimėgauti aromatinga Žaiginio apylinkių žolelių arbata.  Nepaprasto populiarumo sulaukė „Kvapų ir garsų terapijos“ seansai, kuriuose mokytojos Rasa Kriaučiūnienė ir Onutė Mickevičienė mokė atsipalaiduoti nuo kasdienio streso. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Albina Gedvilienė vos spėjo suktis „Sveikatos ABC mokyklėlėje”: matavo kraujo spaudimą, mokė, kaip suteikti pirmąją pagalbą, konsultavo įvairiais sveikatos klausimais.  Džiaugsmą būti ir kurti kartu padėjo įgyvendinti mokytoja Daiva Eizintienė.  Kūrybinės dirbtuvės „Molinukas“ buvo pilnutėlės, kuriose susikaupę tėveliai su savo atžalomis lipdė iš molio įvairius suvenyrus. Daug gerų emocijų suteikė linksmosios estafetės, smiginio, orinio šaudymo ir stalo žaidimų turnyrai.

          Labiausiai laukiamos buvo tėvų ir vaikų komandų futbolo varžybos „Šeimos taurė 2015“ laimėti.  Kova buvo labai atkakli, sirgaliai aktyviai palaikė tiek vieną, tiek kitą komandą, bet šįsyk sėkmė nusišypsojo vaikų komandai 1:3. „Šeimos taurė 2015“ iškilmingai buvo įteikta vaikų komandos kapitonui Džiugitui Škadauskui.

          Muzikinį renginio foną ir nuotaiką kūrė specialistas kultūrai Arūnas Birvinskas ir 10 klasės mokiniai. Šventę vainikavo šeimyniški  pietūs su  kareiviška koše ir bendra nuotrauka mokyklos kiemelyje.

                                                                                Socialinė pedagogė Vilma Daujotaitė

Kokiais informacijos šaltiniais daugiausia naudojatės, gilindami savo žinias apie sveikatą?

Klausau radijo, žiūriu televizijos sveikatos laidas
Skaitau laikraščius, žurnalus ir kitus periodinius leidinius, brošiūras, atmintines, straipsnius sveikatos tematika
Naudojuosi gydytojų ir kitų sveikatos priežiūros darbuotojų konsultacijomis, patarimais
Naršau interneto svetaines, kuriose skelbiama informacija sveikatos klausimais
Sveikatos informacija nesidomiu
Daugiau informacijos