Rūpinkis savimi šiandien - nelauk rytojaus!

Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Muziejaus g. 5,
LT-60122, Raseiniai
tel. (8 428) 70 723
įm.k. 303212456
Paieška
Renginių ir minėtinų dienų kalendorius
<< balandis, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Siekiant skatinti sveikos mitybos įpročius tarp Lietuvos vaikų ir akcentuoti košės pusryčių naudą mityboje, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, bendradarbiaudama su viena didžiausių Lietuvos grūdų perdirbimo įmonių UAB „Malsena Plius“, organizuoja akciją paminėti Pasaulinę košės dieną. Prisijungdami prie šios akcijos, spalio 10 d. rytą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokyklos bendruomenės nariai taip pat pasitiko sveikais košės pusryčiais.

Vaišindamiesi ir skanaudami braškėmis ir bananais kvepiančią avižinę pusryčių košę, 1-4 klasių mokiniai savo  klasėse atidžiai klausėsi mokytojų pasakojimo apie maistingų pusryčių svarbą, avižų savybes, sveiką mitybą, žiūrėjo rengėjų paruoštą edukacinę vaizdinę medžiagą.Vėliau savo žinias apie sveiką mitybą ir sveiką gyvenseną mokiniai pasitikrino atlikdami užduotis knygelėse ,,Košės diena“, kurios kiekvienam pradinukui buvo įteiktos dovanų.

Vyresniųjų klasių mokiniai taip pat galėjo pasivaišinti sveikuoliška koše. Gardžią avižinių dribsnių su džiovintais vaisiais košę išvirė IĮ Violetos Gailienės valgykla virėjos. Šios košės buvo išdalinta apie 200 porcijų. Ačiū užparamą įmonės savininkei ir virėjoms. Taip pat dėkojame UAB „Malsena Plius“ už dovanas - 270 vnt. greito paruošimo košės „Energija“  ir įdomią edukacinę medžigą.

Tikimės, kad ši akcija skatins vaikus nuo mažens kasdien sąmoningai rinktis naudingus, sveikus maisto produktus, atsisakyti nesveikų užkandžių bei skiepys teisingus mitybos principus.

 

Laima Galinaitienė

visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Kokiais informacijos šaltiniais daugiausia naudojatės, gilindami savo žinias apie sveikatą?

Klausau radijo, žiūriu televizijos sveikatos laidas
Skaitau laikraščius, žurnalus ir kitus periodinius leidinius, brošiūras, atmintines, straipsnius sveikatos tematika
Naudojuosi gydytojų ir kitų sveikatos priežiūros darbuotojų konsultacijomis, patarimais
Naršau interneto svetaines, kuriose skelbiama informacija sveikatos klausimais
Sveikatos informacija nesidomiu
Daugiau informacijos