Rūpinkis savimi šiandien - nelauk rytojaus!

Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Muziejaus g. 5,
LT-60122, Raseiniai
tel. (8 428) 70 723
įm.k. 303212456
Paieška
Renginių ir minėtinų dienų kalendorius
<< balandis, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Šiais metais yra pažymimas sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-metis. Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla tarptautiniame Sveikatą stiprinančių mokyklų tinkle „Sveika mokykla“ nuo 2014 m. vykdo sveikatos stiprinimo programą „Sveikas aš, sveikas tu – sveiki mes“. Todėl mokyklos bendruomenė prisijungė prie nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“ ir dalyvavo visuotinėje mankštoje.

Balandžio 12 d. 5-10 klasių mokiniai, balandžio 13 d. – pradinių klasių mokiniai, nepabūgę žvarbaus vėjo, tačiau šviečiant pavasario saulei, rinkosi stadione. Džiugu, kad prie pradinių klasių mokinių prisijungė ir mūsų kaimynai – Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“ auklėtiniai. Visi buvo nusiteikę smagiai pasimankštinti skambant ritmingai muzikai. Vyresniųjų klasių mokiniams mankštą pravedė 7b klasės mokinės, o mažiesiems – darželio kūno kultūros pedagogė Romena Drąsutienė. Netrūko įvairiausių aktyvaus judėjimo pratimų ir darželinukams, ir mokiniams. Renginio pabaigoje visi, kupini teigiamų emocijų, apibėgo arba ramiai apėjo ratą aplink stadioną.

Puiku, kad šis mokykloje organizuotas „Sveikatą stiprinančių mokyklų bangos per Lietuvą 2018“ renginys nuvilnijo ir pasiekė miesto darželių auklėtinius. Tą pačią dieną 3c ir 3d klasių mokiniai kartu su mokytojomis ir socialine pedagoge vyko į Raseinių lopšelį-darželį „Saulutė“, kur dalyvavo aktyvaus judėjimo užsiėmimuose.

Už pagalbą organizuojant visuotinę mankštą dėkoju pradinių klasių mokytojai Daliai Kosienei, kūno kultūros mokytojams Irenai Kobienei ir Aidui Kavaliauskui, technologijų mokytojui Jonui Gailiui ir mokiniams, kurie stengėsi, kad šis sveikatos stiprinimo veiklos renginys gerai pavyktų.

Fizinis aktyvumas ne tik padeda išlaikyti sveiką kūną, bet ir gerą savijautą, todėl tikrai verta kiekvieną dieną mankštintis.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Laima Galinaitienė

Kokiais informacijos šaltiniais daugiausia naudojatės, gilindami savo žinias apie sveikatą?

Klausau radijo, žiūriu televizijos sveikatos laidas
Skaitau laikraščius, žurnalus ir kitus periodinius leidinius, brošiūras, atmintines, straipsnius sveikatos tematika
Naudojuosi gydytojų ir kitų sveikatos priežiūros darbuotojų konsultacijomis, patarimais
Naršau interneto svetaines, kuriose skelbiama informacija sveikatos klausimais
Sveikatos informacija nesidomiu
Daugiau informacijos